Programa

LINA RIMKIENĖ: susitelkime Mažeikių krašto gerovei


Šiais greitai besikeičiančiais ir neramiais laikais svarbu, kad Seime būtų žmonės, kurie nuosekliai laikosi savo principų, vertybių ir programos. Žmonės, kurie yra pasiekiami ir pažįstami, kurie patirtimi ir darbais parodė, kad žino gyventojus neraminančias problemas ir moka jas spręsti, kurie gyvena šalia ir bendrauja su žmonėmis kasdien, ne tik prieš rinkimus.

Matau, ką galima padaryti - kelti ir spręsti mūsų rajonui svarbius klausimus Vilniuje, padėti palaikyti valstybės stabilumą ir susitelkus spręsti krašto žmonių problemas.

Kratymųsi ir perversmų užtenka. Būsiu Seime ne viena, todėl - įtakinga. Telksiu žmones ir nuosekliai dirbsiu. Veiksiu ir remsiuosi tokiais principais:

Sutarimas, sutarimas, sutarimas

Į priekį eiti skatina kalbėjimasis ir sutarimas. Mums to trūksta. Net vietinės, geros iniciatyvos − tokios, kaip verslo parkas, daugiafunkcis sporto centras, Mažeikių miesto tvarkymas kelia erzelį, ginčus ir stoja, nes neaišku, ką reikia daryti. Kaip Seimo narė imsiuosi tarpininkavimo sutarimui ieškoti. Savivaldoje įrodėme, kad galime dirbti su skirtingomis partijomis. Atstovausiu visus rajono žmones, todėl man visi rinkėjai, nepriklausomai nuo jų partinių nuostatų yra brangūs.

Didesnės lėšos Mažeikių rajonui 2021-2025 metų nacionaliniame biudžete

Esu už verslą ir naujas darbo vietas, bet realybė yra tokia, kad Mažeikių rajonas žmonėms, skirstantiems finansus Vilniuje, yra visiškai nesvarbus. Ankstesni rajono atstovai Seime, deja, neturėjo jokios įtakos, kontaktų, nesugebėjo apginti rajono interesų. Nacionalinės ir Europos investicijos mūsų rajone nesiekia tiek, kiek derėtų. Būsiu dažna viešnia ministerijose, departamentuose ir visose kitose aukščiausiose institucijose, tarpininkaudama, kviesdama ten naujuosius mūsų Savivaldybės vadovus. Dirbdama Vilniuje padarysiu viską, ką reikės, kad Mažeikių rajonas taptų svarbus ir žinomas.

Seimo narys pažįstamas, dirbantis ir telkiantis

Savo rinkiminius pažadus įgyvendinu. Pažįstu žmones, lankausi įstaigose, įmonėse pas žmones tiek mieste, tiek ir rajone - tai darysiu ir toliau. Seimo narys turi turėti telkiančią širdį, pripildytą meilės savo kraštui. Žinau, kad galiu padėti žmonėms rasti bendrą kalbą ir priimti bendrus sprendimus. Žinau, kad mes galime kalbėtis, išgirsti vieni kitus ir susikalbėti.

RINKIMĖS SUSITELKIMĄ, STABILUMĄ IR SUTARIMĄ! Spalio 11-tą dieną kviečiu palaikyti mano planą. Veikdami šiomis kryptimis pasieksime aukščiausių rezultatų.